Renate Evers is inmiddels al ruim twee jaar in dienst bij Verseput, waar ze een dubbele rol vervult: als assistent administratie- & belastingconsulent én als salarisadministrateur. Een combinatie die goed bij haar past, want juist de afwisseling tussen fiscale en personele vraagstukken maakt haar werk boeiend.
Verseput kende ze al voordat ze hier begon, en het gevoel was meteen goed. “Het werk is leuk, en het team is gezellig. Dat maakt elke werkdag plezierig.” De sfeer binnen het team is dan ook iets waar ze waarde aan hecht. “Als het team goed op orde is, kunnen we onze klanten ook de aandacht geven die ze verdienen.”
Voor Renate is samenwerking een van de belangrijkste krachten van het kantoor. “We vullen elkaar goed aan en werken echt samen als team.”
Als ze vooruitkijkt naar de toekomst van Verseput, ziet ze volop kansen. “Met nieuwe technologieën kunnen we steeds efficiënter werken. Daardoor kunnen we nog beter inspelen op wat klanten écht nodig hebben.”
Ook buiten werktijd hecht ze veel waarde aan het teamgevoel. “De uitjes na de drukte van het kwartaal zijn altijd gezellig.”
Ter ere van het 35-jarig bestaan van Verseput richt Renate zich tot Gert met een persoonlijke boodschap: “Gefeliciteerd met 35 jaar succes! Bedankt dat jij destijds deze stap hebt gezet, anders hadden wij nu niet samen op deze plek gestaan. Het is een eer om deel uit te maken van dit team en ik waardeer de kansen die ik hier krijg.”